Kontor

Utbildning

Montico i Mjölby

Behöver ditt företag personal? Är det svårt att hitta rätt kompetens? Söker du jobb eller vill utbilda dig? Tveka inte att kontakta oss. Vi är auktoriserade inom rekrytering, bemanning, utbildning och matchning och har över 25 års erfarenhet.

Rekrytering och bemanning i Mjölby

Behöver ditt företag personal? Vi är ett auktoriserat rekryterings- och bemanningsföretag med över 20 års erfarenhet inom branschen. Genom vår bemanning kan du hyra skicklig personal under både kortare och längre perioder. Skicka en förfrågan till oss så hittar vi den bästa lösningen på era personalbehov!

Jobb i Mjölby

Vi förmedlar jobb inom alla typer av branscher och roller, både för tjänstemän och kollektivpersonal. Du kan antingen arbeta som konsult hos oss eller bli anställd direkt hos något av våra kundföretag. Kontakta oss om du söker jobb i Mjölby med omnejd!

Utbildning i Mjölby

För privatpersoner har vi ett utbud av arbetsmarknadsutbildningar i Mjölby. Hos oss kan du gå en industriutbildning och rikta in dig på svets eller CNC.

För företag erbjuder vi både skräddarsydda företagsutbildningar antingen på plats hos företaget eller i våra utbildningslokaler. Vi erbjuder också öppna kurser som startar fasta datum under hela året.

Rusta och matcha i Mjölby

För dig som behöver hjälp och stöd på vägen till jobb eller studier, erbjuder vi något som kallas Rusta och matcha. Du erbjuds bland annat hjälp med att skriva CV och personligt brev samt att söka jobb i närområdet. Läs mer om Rusta och matcha.

Kontorsuppgifter

Besöksadresser:

Bemanning/Rusta och matcha:
Kungsvägen 67

595 41 Mjölby

Utbildning:
Industrigatan 6
595 41 Mjölby

Telefon växel: 010-265 95 00
E-post: info@montico.se

Växelns öppettider:
Måndag till fredag 08:00 – 16:30
Lunchstängt 12:00 – 13:00

Följ oss

På våra sociala medier kan du läsa om senaste nytt och vad vi har på gång framåt.

Vi jobbar i Mjölby

Hanna Åstrand konsultchef.

Hanna Åstrand

Konsultchef
013-24 86 33
hanna.astrand@montico.se

Medina Denic konsultchef

Medina Denic

Konsultchef
0142-60 89 80
medina.denic@montico.se 

Medina Denic konsultchef

Ellen Kransberg

Konsultchef
0142-60 89 81
ellen.kransberg@montico.se 

Dalia Moshe handledare.

Dalia Moshe

Handledare Rusta och matcha
0142-65 51 05
dalia.moshe@montico.se

Anneli V Friberg handledare.

Anneli V. Friberg

Handledare Rusta och matcha
0142-60 89 83
anneli.v.friberg@montico.se

Petra Segerberg rekryteringskonsult.

Petra Segerberg

Rekryteringskonsult
0140-59 90 14
petra.segerberg@montico.se 

Kristina Aronsson utbildningssamordnare.

Kristina Aronsson

Utbildningssamordnare
0140-59 90 10
kristina.aronsson@montico.se 

Malin Gustafsson konsultchef.

Thomas Nordh

Regionchef Östergötland
013-24 86 32
thomas.nordh@montico.se